İADE

Ürünümü Ne Kadar Sürede İade Edebilirim?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz

Ürünümü Nasıl İade Edebilirim?

İade talebinizi öncelikle telefonla veya e-posta yoluyla bize iletmelisiniz.

1-)İlgli sipariş numarasını belirttikten sonra, iadesini istediğiniz ürün veya ürünlerin kodlarını bize bildirmelisiniz.

2-)Ürününüzü fatura veya irsaliye makbuzunu ekleyerek anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo veya Aras Kargo ile aşağıda belirtilen adresimize kargo ücretini ödeyerek gönderiniz.

İade Ücretimi Ne Zaman Geri Alabilirim?

Ücret iadesini talep ettiğiniz ürününüzün, tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme birimi tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

İade talebiniz faturanız veya irsaliye makbuzunuz ile birlikte onaylandıktan sonra kartınıza/hesabınıza 7 iş günü içinde kargo ücreti ile birlikte transfer edilir.

İadeniz; ödemenizi gerçekleştirdiğiniz ödeme türünde yapılır. Taksitli ödemelerinizde ise; geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır.

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

Gönderi adresimiz:

Alıcı Adı: Karadeniz Medikal Sag. Hiz. San ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Merkez Mh. Güngören Cd. No 32/A 34200 Bağcılar/İstanbul/TURKEY

İadede Kargo Masraflarını Ben Mi Ödeyeceğim?

Haklı İade gönderilerinizin kargo masrafları Karadeniz Medikal' a aittir.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri orjinal kutusu zarar görmeyecek şekilde anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo veya Aras Kargo ile gönderebilirsiniz.

Aras kargo veya MNG Kargo haricinde gönderdiğiniz kargolar tarafımızca kabul edilememektedir.

Hangi Ürünleri İade Edemiyorum?

Tek kullanımlık ürünlerimizin iadesi kabul edilmemektedir. Minder, sırtlık, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim mayo, bikini ürünleri iade alınmamaktadır.

DEĞİŞİM

Ürünümü Ne Kadar Sürede Değiştirebilirim?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Ürünümü Nasıl Değiştirebilirim?

Değişim talebinizi iade talebiyle aynı yol ve yöntem izleyerek yapabilirsiniz. İade ve değişim sürecimiz aynı işlemektedir. 

Yeni Siparişim Ne Zaman Hazırlanmaya Başlar?

Değişim talep ettiğiniz ürününüzün; tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme birimi tarafından değişim şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Talebiniz 7 iş günü içerisinde, faturanız veya irsaliye makbuzunuz ile birlikte onaylandıktan sonra işleme alınır.

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Karadeniz Medikal tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Karadeniz Medikal üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

Değişim Ürünlerini Gönderirken Kargo Masraflarını Ben Mi Ödeyeceğim?

Değişim gönderilerinizin kargo masrafları size aittir.Değişimini istediğiniz ürün veya ürünleri orjinal kutusu zarar görmeyecek şekilde anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo veya Aras Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.Aras kargo veya MNG Kargo haricinde gönderdiğiniz kargolar tarafımızca kabul edilememektedir.

Hangi Ürünleri Değiştiremiyorum?

İadesi kabul edilmeyen ürünlerin değişimi de kabul edilmez. 

UNUTMADAN !

İade veya değişim taleplerinizin geçerli ve eksiksiz olabilmesi için ürünleriniz ile birlikte mutlaka faturanız yada irsaliye makbuzunuzun olması gerekmektedir.